Netradiční reklamní placky zaujmou svou praktičností, ale i nadčasovým designem

placky

Netradiční reklamní placky zaujmou svou praktičností, ale i nadčasovým designem

Kategorie : Ostatní , Inzerce

Je možné najít ještě praktičtější reklamní předmět než je otvírák lahví s potištěnou přední stranou ve formě placky? Ano, taková placka se zrcátkem se rychle stane součástí dámské kabelky a při každém vytažení bude pracovat pro vás. Jedna jediná placka tak může plnit hned dvě funkce. Jednak tu reklamní a pak praktickou. Tedy funkci předmětu osobní potřeby. Přesně to totiž vaši potenciální klienti ocení.

Chystáte propagační akci?

Pak nenechte nic náhodě a navrhněte si jedinečný design malých placek s otvírákem, které nenápadně rozmístíte na stoly. Můžete vzít jed na to, že je lidé začnou hned používat. Minimálně k tomu, aby si otevřeli láhev s vodou při pauze na občerstvení. A díky jejich praktičnosti s tím nepřestanou ani doma. Placky s otvírákem si díky plochému tvaru a minimálním rozměrům získávají své uživatele napříč věkovým i zájmovým spektrem. Vaším úkolem je pouze dostat je co nejrychleji a v co nejvyšším množství do kapes vašich zákazníků. Ti je budou poté používat ve svých domovech, ale i na různých oslavách a hromadných akcích a dělat vám tak neustále reklamu. A to je přesně ten účel, za kterým jste si výrobu placek objednali.

Cesta k srdci vašich zákazníků vede přes drobné pozornosti

Zeptáte-li se návštěvníka veletrhu, jestli ho zaujala více ta firma, která mu dala letáček anebo spíš ta, od které dostal otvírák na lahve. Odpověď bude jasná. Lidé totiž milují drobné pozornosti, z nichž je jasné, že se dárce dal tu práci popřemýšlet o jejich praktičnosti a každodenním využití. Proto chcete-li získat z reklamy maximum, myslete na své zákazníky a na to, čím jim zpříjemnit život. Pánové otvírák na láhve rozhodně ocení.

Zrcátko v kabelce je pro ženy nezbytnost

Dámy zase raději sáhnou po reklamní placce se zrcátkem. Kolikrát si myslíte, že žena denně vytáhne z kabelky zrcátko? Zkuste hádat. Přesně tolikrát totiž bude zobrazena vaše reklama. I zrcátko s průměrem 56 mm poskytne z rubové strany dostatek prostoru na to, abyste výstižně vyjádřili svůj podnikatelský záměr. Vsaďte na grafické provedení a řeč barev. Výroba placek s dvojí funkcí vás vyjde na stejné finanční prostředky jako výroba běžných placek se spínacím špendlíkem. Praktičnost a možnosti využití jsou ale mnohem vyšší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Copyright © 2022 PenizeLidem.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.