Zodpovědnost v práci aneb pojištění připravené přesně na míru

penizelidem.cz ergo cz uvodni

Zodpovědnost v práci aneb pojištění připravené přesně na míru

Kategorie : Pojištění , Inzerce

Každý jistě potvrdí, že na nepříjemnosti bychom měli být připravení a že komplexní pojistná ochrana je v životě opravdu hodně důležitá. Na cestách, ale i pro případ vážného úrazu a samozřejmě také v práci. Nezáleží přitom na tom, jestli jsme prakticky neustále za volantem, děláme ve směnném provozu nebo sedíme za kancelářským stolem. Škodu způsobenou zaměstnavateli musíme při nesjednání odpovídající pojistky platit pokaždé z vlastní kapsy. A pozor, někdy jde o cifry skutečně až astronomické!

Velmi nízká spoluúčast je dobrou zprávou

Na rozsah pojistné ochrany se můžete spolehnout, je vhodný nejen pro ty, kteří jsou řidiči z povolání nebo mají v práci jiné náročné úkoly. Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání vyniká také tím, že má celosvětovou územní platnost – ochrání vás tedy i během různých služebních cest, a to bez ohledu na konkrétní destinaci.

Doslova tedy platí, že pomocná ruka je v případě nutnosti na dosah i na druhém konci světa. Jednoduše strukturovaná a krátká, je zkrátka jasné, že podobná smlouva vždycky potěší. A výhodou je, že právě takovou zde můžete očekávat. Správně uzavřená pojistka je přitom hlavně o zodpovědnosti, že? Křišťálovou kouli přeci nikdo z nás nemá, alespoň ne takovou, ze které by se dalo opravdu spolehlivě věštit. Právě proto jsou s námi na světě také pojišťovny!

penizelidem.cz ergo cz 01

Pojišťovna, na kterou je spolehnutí

Určitě jste o ní už slyšeli, je jasné, že jde o jednoho z největších hráčů na českém trhu, kde působí více než čtvrtstoletí. Pojišťovna ERGO je fenoménem, a to nejen v oblasti pojištění odpovědnosti. Nabízí totiž mnohem více, kromě jiného životní, úrazové nebo majetkové pojistky, případně i komplexní pojištění podle představ klientů v jednom balíčku služeb.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Copyright © 2022 PenizeLidem.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.