Co víte o Michli?

Co víte o Michli?

Kategorie : Hypotéky , Inzerce

Michle se rychle stává moderní pražskou čtvrtí. Na radar kronikářů se začala dostávat někdy mezi 12. a 14. stoletím, kdy se jednalo o prosperující osadu. V jejím okolí se nacházely vinice, louky a celkově velmi úrodná půda. Modernizace byla zkompletována až v 20. století, kdy byla připojena k hlavnímu městu.

Nově vznikající byty v Michli pak poukazují na to, že je tato část Prahy stále na vzestupu. Praha 4 má obecně ambici stát se významnou částí města.

Všechno jako na dlani

V Praze 4 je dispozici všechno, co k modernímu životu potřebujete. Včetně dostatečného klidu. Lokalita to je zajímavá i díky tomu, že se můžete všude dostat pěšky. K obchodním centrům, skvělým restauracím nebo také za sportem. Pro všechny nutné případy tady je samozřejmě zastávka MHD. Obecně je tato čtvrť přímo skvělá pro rodiny s dětmi. V okolí si můžete vybrat z kvalitních škol, školek pro nejmenší a dokonce i gymnázií pro premianty.

Michle ale přesto není součástí centra. Místo stálých kolon a spěchu tu je k dispozici krásný Baarův park. Je tu multifunkční dětské hřiště, které je možné využívat i v zimě. Místo určené k relaxu je také Kunratický les. Místní sem jezdí především na cyklovýlety nebo na procházky a piknik. V minulosti ho dokonce vlastnil Václav IV., což byl syn Karla IV. Nakonec tady také zemřel.

Nejmodernější rezidence Michle má zkrátka co nabídnout. Přesvědčte se o tom sami! Více najdete na webových stránkách https://www.rezidencehadovita.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz

Nejnovější komentáře