Automyčky s bezobslužným provozem šetří peníze

bezkontaktni mycka

Automyčky s bezobslužným provozem šetří peníze

Kategorie : Ostatní , Inzerce

Přemýšlíte o tom, že byste ve své provozovně nebo na jiném veřejném místě vybudovali myčky aut pro lidi? Pak se důkladně zamyslete nad tím, jaké řešení zvolíte. A to jak z pohledu budoucího business plánu, výnosů i výdajů na obsluhu. Klasické kartáčové myčky už nejsou v kurzu tak, jako tomu bylo kdysi. Nyní mají tyto automyčky poměrně silného konkurenta, s nímž vás seznámíme trochu podrobněji.

Co přináší bezkontaktní automyčky?

Mnohé již prozrazuje název těchto zařízení. Bezkontaktní myčky jsou takové, kdy se při čištění vozu nikterak nedotýkáte karoserie. Vozy jsou umývány za pomoci vysoké tlaku vody a přidaných mycích prostředků. Zároveň jde o samoobslužné modely automyček. Nevyžadují žádnou obsluhu a kompletní mytí je pod taktovkou zákazníka.

Moderní bezkontaktní automyčky jsou dodávány se vším potřebným. Vybírat si můžete z modulárních boxů, respektive kontejnerů a jejich odlišného počtu. Součástí každého z nich je přehledný automat, v němž si zákazník vybere daný čistící program. Nechybí ani vhodně umístěná vysokotlaká pistole pro ostřik vozu.

Přesně takové automyčky vládnou současné době. Moderní technologie, v rámci nichž si každý řidič rozhoduje o tom, co bude na jeho voze umyto, zda bude navoskováno, vysušeno a podobně. Součástí bezkontaktních myček může být i nejrůznější příslušenství rozšiřující jejich služby.

Profesionální dodavatel samoobslužných automyček

Zaujaly vás bezkontaktní myčky na tolik, že do nich chcete investovat a přinést lidem službu tohoto typu? Potom je zapotřebí zvolit správného dodavatele. Když navštívíte internetový portál https://bkfcarwash.cz/, máte vyhráno. Společnost BKF CarWash je specialistou v tomto oboru a nabídne vám řešení šité doslova na míru. Očekávat lze profesionální poradenství, odbornou realizaci, zaškolení a zajímavé cenové podmínky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.
Stříbrné mince

Přemýšlíte o tom, kam vložit svoje peníze? Investujte je do stříbra.

Nejnovější komentáře

    Copyright © 2021 PenizeLidem.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.