Jak se mi osvědčila služba Capital Analysis?

capital analysis

Jak se mi osvědčila služba Capital Analysis?

Kategorie : Ostatní , Inzerce

Už delší dobu jsem přemýšlel o tom, že začnu své finanční prostředky nějakým způsobem zhodnocovat. Spořící účty mě opravdu neoslovily, proto jsem zkusil cílit na forex a komodity. Pravda, jde o poměrně riskantní pole, když nevíte, kdy a do čeho investovat, ale tuto starost já nemám. Začal jsem totiž hned od samotného počátku investovat s Capital Analysis.

Nejde v žádném případě o nějaké obchodníky nebo brokery, to rozhodně ne. Jedná se o informační analytickou službu, která se tedy pěkně osvědčila.

Tento měsíc mám výnos 11 %

Možná si říkáte, jak jsem mohl na trzích zhodnotit peníze o 11 %, když jsem o komoditách ještě před měsícem moc nevěděl? Velice jednoduše. Zaplatil jsem si účet u Capital Analysis. Dostal jsem přístup k jejich pravidelným vzdělávacím videím a e-bookům a hlavně k analýzám a signálům, jichž mi denně přijde kolem dvaceti až třiceti. A je pravdou, že jsou hodně přesné.

Vypovídá o tom mimochodem úspěšnost kolem 95 %. Takového výsledku bych se v životě nedomohl. Analýzy totiž zpracovávají zkušení investoři působící v této oblasti spoustu let. Když vám někdo dá jasné instrukce pro vstup i výstup z trhu, tak se investuje poměrně snadno a rychle.

Co oceňuji na Capital Analysis?

V první řadě je to fakt, že nejde o žádnou podvodnou firmu s analýzami, jakých je na trhu spousta. Capital Analysis už nějaký čas fungují, nabízí neomezené historické analýzy a průběžně aktualizují staré výsledky. Když si k tomu přidám fakt, že mám k dispozici technickou podporu i pro mě velice oblíbenou mobilní aplikaci, jsem nadšen. Každý den přibývají swingové video deníky a zrovna včera jsem požádal o podporu při vytvoření investiční strategie na míru.

Jestli Capital Analysis bude i nadále fungovat v tomto směru, tak já osobně budu hodně rád. Ostatně, vyzkoušet to můžete také. Není to nic složitého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.
Stříbrné mince

Přemýšlíte o tom, kam vložit svoje peníze? Investujte je do stříbra.

Nejnovější komentáře

    Copyright © 2021 PenizeLidem.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.