Ušetřit desítky procent u poplatků za energie lze

Ušetřit desítky procent u poplatků za energie lze

Energie, nutné komodity našich každodenních životů, které každodenně potřebujeme pro teplo a světlo, představují velkou cenovou položku na našich měsíčních platbách a mnohdy tvoří více než výraznou část vydělaného platu. Přesto bereme tyto platby jako nutnost a každý měsíc platíme nemalé sumy. Pak je snadné aby nás překvapilo, když se dozvíme, že kamarád platí až o 30% méně nežli my! Jak je to možné?

Dodavatelé energií volí různé přístupy, jak nejvíce na trhu vydělat, a jedním z nejjednodušších je nechat klienta platit původní vysoké částky a doufat, že si nepovšimne klesajících cen na trhu. Pokud má takový dodavatel dostatečné množství klientů, dodá jim všem jeden standardizovaný produkt, jehož cena je daná všem. Výjimku však tvoří noví a odcházející zákazníci. Těm jsou často nabídnuty výhodnější nabídky, na které pokorný, každoměsíčně platící klient nemá šanci dosáhnout. Na trhu tak existují o mnoho výhodnější nabídky. Dostat však tyto nabídky je často pro obyčejného člověka byrokratické peklo. Proto jsou zde firmy, které vám k tomu pomohou. A jednou z nich je Energetická kancelář (podrobnosti zde).

Energetická kancelář za vás vyhlásí tzv. soutěž, kde necháte dodavatele aby se o vás poprali s výhodnějšími nabídkami. Vítězným dodavatelem je pak ten, který vám jako zákazníkovi dokáže nabídnout tu nejlepší nabídku s nejlepší cenou.

Energetická kancelář tak pro vás získá tu nejlepší nabídku skrze soutěž, vyřeší veškerou byrokracii, takže nemusíte krom podepsání k vašemu domu kurýrem dodané smlouvy nic dělat, a navíc jsou její služby zcela zdarma, jelikož je podle smlouvy s dodavateli financována jednorázovou odměnou vždy tím dodavatelem, který vás jako zákazníka vyhrál.

Energetická kancelář se svou 10 let trvající praxí již pomohla přes 250 000 spokojeným zákazníkům. Našim zákazníkům jsme již pomohli ušetřit přes stovky milionů korun.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz

Nejnovější komentáře