Svěřenský fond poslouží lépe než závěť

svetelny fond

Svěřenský fond poslouží lépe než závěť

Kategorie : Ostatní , Inzerce

Vypořádat se s přechodem majetku na dědice můžete vypořádat už za svého života. Pomůže vám s tím svěřenský fond.

Na první pohled se může zdát, že svěřenský fond přijde vhod jen podnikatelům nebo vlastníkům velkých aktiv. Opak je ale pravdou. Svěřenské fondy mohou využít i obyčejní lidé k tomu, aby zabezpečili svůj majetek a jeho následný hladký převod na nového vlastníka.

Dobře provedené

České pojetí svěřenského fondu je až nebývale dobře provedené. Jeho založení je poměrně jednoduché. Navíc ošetřuje celou řadu problémů, které by jinak mohly nastat a vyžadovaly by řešení s pomocí úřadů a jiných institucí. Svěřenecký fond tak může sloužit ke správě, ochraně a předání majetku novému vlastníkovi, a to i po smrti původního vlastníka.

Pokud si zvolíte vhodného správce, můžete svoje problémy vyřešit poměrně jednoduše a bez starostí. Smlouva spojená se svěřenským fondem totiž zajistí, že majetek hladce přejde do rukou nového vlastníka za stanovených podmínek. Stávající majitel si tak může užívat pohodlného života a veškerou práci nechat na svěřenském fondu a jeho správci.

Hladké předání majetku

Konečně se dostáváme k tomu, proč je svěřenský fond zajímavý i pro obyčejné lidi. V případě potřeby totiž může sloužit mnohem lépe než závěť. Svěřenecký fond totiž umožňuje původnímu majiteli rozhodnout o rozdělení majetku už za svého života. Zakladatel si navíc zachovává značnou míru dohledu nad svým vloženým majetkem. U závěti se jen čeká na smrt osoby a následné kroky je pak nutné řešit s notářem.

Pokud jsme vás přesvědčili o tom, že je svěřenský fond dobrou službou nejen pro movité podnikatele, svěřte své starosti do rukou společnosti Zenron. Ta vám pomůže se založením svěřenského fondu. Vy se tak nebudete muset o nic starat. Budete se podílet pouze na sepsání podmínek a předání majetku. Jakmile bude vše hotovo, svěřenský fond bude vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Copyright © 2021 PenizeLidem.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.