Co je lepší, hotovostní nebo bezhotovostní půjčka?

Co je lepší, hotovostní nebo bezhotovostní půjčka?

Kategorie : Inzerce , Půjčky

Přemýšlíte-li o tom, že využijete nebankovní půjčky k uspokojení svých potřeb a závazků, nabízí se vám dvě varianty řešení. A to především z pohledu doručení peněžních prostředků. Je to hotovostní a bezhotovostní způsob, s nimiž vás seznámíme trochu blíže. Zároveň uvedeme i několik společných obecných rysů nebankovních úvěrů.

Půjčky v hotovosti

Tento model využijí ti, kdo dávají přednost hotovostnímu styku. Půjčky online vám budou dopraveny buď prostřednictvím obchodního zástupce, nebo si je můžete vyzvednout na pobočce dané společnosti. Stále používanou metodou je také zasílání poštovní poukázky.

V tomto směru však počítejte s delšími dodacími lhůtami.

Půjčky ihned na účet

Dáte-li zelenou bezhotovostnímu provedení, bude vám peněžní částka převedena na bankovní účet. Výhodou je určitě krátký čas doručení financí, jež se mohou přispat nejpozději do 24 hodin po schválení online žádosti.

Pakliže o nebankovní půjčky požádáte v pracovní dny, bývá tato doba zkrácena na několik desítek minut.

Půjčky bez náročné administrace

OKFINObě dvě varianty mají samozřejmě mnoho společného, což dokazuje internetový projekt KvalitniPujcka.cz Jednoduchost, rychlost a nenáročnost. Vyřízení přímo z domu potěší bezpochyby každého. Zároveň také fakt, že k dokončení celého procesu nemusíte předkládat spoustu dokumentů a listin, jako je tomu v klasických bankách.

  • Půjčky bez doložení příjmu
  • Půjčky bez registru
  • Půjčky bez ručitele

Neprokazujte účel profinancování

Zaobírat se nemusíte ani tím, za co peníze utratíte. V momentě, kdy vám budou jednou schváleny, můžete s nimi naložit dle vlastní libosti. Půjčky na OP slouží obvykle k hrazení starých dluhů, složenek před výplatou, ale i k nákupu nejrůznějších věcí a služeb.

Užívejte si vysoké variability

Krátkodobé půjčky z webu PujckaBezRegistru.cz nabízí dokonce více, než je běžné. Přesvědčit vás o tom mohou služby, jako je předčasné splacení, prodloužení data úhrady, volba dne splátky a mnohé další.

Měsíční splátku nebankovní půjčky si samozřejmě navolíte dle vlastní libosti. Stačí najít vhodnou rovnováhu mezi celkovou výší úvěru a dobou splatnosti. Vše máte v tomto směru plně ve svých rukách.

Transparentní a přehledná smlouva

Ať už padne volba na půjčky v hotovosti nebo na půjčky na účet, vždy si buďte jisti, že slibované platební podmínky budou stvrzeny průkaznou smlouvou. Ta mimochodem určuje také to, že nad rámec požadovaného úvěru nezaplatíte ani korunu.

První půjčka zdarma

Vyzkoušejte si vše výše uvedené na vlastní kůži. Navštivte online projekt Kvalitnipujcky.cz a jako noví žadatelé získejte bezplatný úvěr s nulovou úrokovou sazbou. Alespoň vše potřebné okusíte na vlastní kůži a budete vědět, co vás čeká.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz
Zlaté mince

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí.

Nejnovější komentáře