Jak se postarat o své blízké, když stůňou?

Jak se postarat o své blízké, když stůňou?

Kategorie : Ostatní , Inzerce

Nejedná se pouze o vaše rodiče či prarodiče, jedná se také o vaše partnery a děti. Máte svoji práci a svůj život a nemůžete si jen tak dovolit zůstat doma. Jak to tedy udělat v případě, že váš blízký již nemusí zůstávat v nemocničním zařízení, ale zároveň potřebuje určitou zdravotní péči a nemůže být doma sám? Právě v těchto případech je ideálním řešením domácí zdravotní péče.

Domácí zdravotní péči doporučuje a indikuje ošetřující lékař pacienta. V konkrétních případech, kdy není nutná soustavná nemocniční péče, je pro pacienta výhodnější profitovat z domácího prostředí. Pokud domácí zdravotní péči předepíše lékař, je plně hrazená ze zdravotního pojištění pacienta.

Domácí fyzioterapie samozřejmostí

I u vás doma mohou zkušené sestřičky převázat rány, aplikovat injekce a infuze, odeberou krev, zajistí i domácí fyzioterapii a mnoho dalšího. Specializované agentury domácí zdravotní péče poskytují i domácí umělou plicní ventilaci. I lidé závislí na plicním ventilátoru tak mohou být doma a vrátit se alespoň částečně k původnímu stylu života.

Pokud se jedná o vaše děti, které nemohou zůstat doma samy, ale vaše pracovní vytížení vám nedovoluje zůstat doma, využijte služeb hlídání přímo zdravotními sestřičkami.

Plně vybavená sanitka k dispozici

Pražská agentura domácí zdravotní péče navíc zajišťuje i převozové sanitní služby v Praze a přilehlém okolí. Plně vybavenou sanitkou dopraví pacienta na vyšetření a léčení, dovezou do nebo z nemocnice. Využijte všech možností, aby vaši blízcí mohli stonat v pohodlí a doma. Budou nejen v lepší psychické pohodě, ale také minimalizujete riziko nejrůznějších nemocničních nákaz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz

Nejnovější komentáře