Obuv Cipísek vám nabízí široký výběr, kvalitu a jistotu

Obuv Cipísek vám nabízí široký výběr, kvalitu a jistotu

Kategorie : Inzerce

Časté téma mezi maminkami, lékaři a také učiteli je vybrat ty správné boty. Jak je tedy možné, že se stane, že mají děti na konec tak moc deformované nohy z bot? Jedná se tedy o klamavé reklamy na boty? Či jde o vysoké ceny bot? Dětská obuv Superfit je tu pro vás a pomůže vám tyto problémy vyřešit.

Maminko, tatínku, vyber pro mě správnou botu!

Řešte několik parametrů a věcí najednou: Jakou nožičku má vlastně vaše dítko? Víte to, maminko? Je jeho nožka úzká nebo má vysoký nárt? Boty, které dokonale sedí ve školce kamarádce vaší dcerky, vůbec nemusí sedět právě naopak té vaší. Velikost nohy někdy patří někdy k podceňované části výběru obuvi. Díky špatně zvolené velikosti se dětské nohy často deformují, buď se stane to, že jsou utlačovány nebo mohou naopak v botě klouzat.

Dětské boty Superfit jsou vyráběny tak, aby sedly na každou nohu. Jedná se o prodyšné boty především díky přírodnímu materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Jejich opatek drží nohu v pevné poloze a ochrání nohy při nárazech, a proto je potřeba myslet na skoky, kterými dětské nohy trpí. Dětská obuv Superfit se dokonale přizpůsobí dětské nožičce ve všech směrech.

Boty souží po celý rok

Cipísek má pro vás připraveny dětské zimní boty Superfit, dětské letní boty Superfit a celoroční obuv Superfit. Podrážka této obuvi je polyuretanová, a to zajišťuje protiskluzovou vlastnost a také zároveň tlumí nárazy. U dětských letních bot Superfit najdete membránu GORE-TEX XCR a pro zimní je zase typická membrána GORE-TEX.

Design bot je neméně důležitá vlastnost a rozhodně nezůstává pozadu. Všechny boty jsou opatřeny pevným opatkem a suchým zipem. Zimní boty Superfit se mohou chlubit vysokým typem bot a zateplenou stélkou, kterou lze samozřejmě snadno vyjmout. Dětské celoroční boty Superfit jsou velmi praktické, nosit je můžete po celý rok v lepším i horším počasí.

Cipísek vám má rozhodně co nabídnout a provede vás světem bot.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz

Nejnovější komentáře