Ušetřete vaší peněžence výhodnými nákupy!

Záclona Elisn

Ušetřete vaší peněžence výhodnými nákupy!

Kategorie : Ostatní , Inzerce

Ložnice je pokojem, kde člověk tráví nejvíce času, určitě tedy není od věci, mít ji útulně vybavenou. S našimi radami při výběru vedle nešlápnete!

Víte, jak si správně vybrat bytový textil do ložnice?

Záclony neodmyslitelně patří do každé ložnice. Vytváří útulný prostor a minimalizují ozvěnu. Pokud je zároveň sladíte s prostěradlem, bude každý pokoj vypadat moderně. Nicméně jak tyto tkaniny správně vybrat?

Záclony

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že vybrat záclony je jednoduchá věc, opak je pravdou. Pokud se rozhodnete koupit novou, můžete se dopustit celé řady chyb.

Nikdy byste neměli jít do obchodu a vybírat barvu od oka. Máte-li tu možnost, vezměte si sebou kousek látky v té barvě, do jaké chcete záclonu ladit. Nemáte-li tu možnost, můžete si objednat vzorníky barev a odstín si vybrat z pohodlí domova.

Určitě byste měli věnovat pozornost i šířce. Malé nařasení záclony, které je způsobenou příliš krátkým střihem, nevypadá vůbec dobře. Ideální šířka by měla být dvojnásobek až trojnásobek šířky okna.

Prostěradla

Pokud chcete mít ložnici barevně sladěnou, určitě byste k záclonám měli ve stejné barvě pořídit prostěradla, popřípadě i povlečení a pánská a dámská pyžama. Při výběru prostěradel máte na výběr ze dvou základnách typů:

  • Plachtová prostěradla – tento typ je vyráběn převážně z čisté bavlny, což ocení převážně alergici, ovšem jedná se o mačkavý materiál, vyžaduje proto pravidelné žehlení. Při výběru byste si také měli dát pozor na rozměry, které musí být minimálně o 20 cm delší z každé strany nežli matrace samotná. Pokud by se tak nestalo, bude se vám prostěradlo neustále rolovat a spánek bude nepohodlný.
  • Napínací prostěradle – výhodou tohoto typu je, že díky gumě po celém svém obvodu perfektně drží na svém místě. Nicméně si i v tomto případě raději dobře přeměřte matraci, neboť tento druh svádí k přílišnému napínání, díky kterému dochází k rychlejšímu opotřebovávání.

Pyžama

Zejména dámská pyžama jsou vyráběna v nespočtu barevných kombinací a vzorech, není proto problém sehnat takovou barevnou kombinaci, která se vám bude hodit jak k ložnímu prádlu, tak z záclonám. Některé obchody nabízí i možnost koupi předem připravených setů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.
Stříbrné mince

Přemýšlíte o tom, kam vložit svoje peníze? Investujte je do stříbra.

Nejnovější komentáře

    Copyright © 2021 PenizeLidem.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.