Podmínky refinancování hypoték jsou stále jednodušší

Podmínky refinancování hypoték jsou stále jednodušší

Kategorie : Hypotéky , Inzerce

Hypotéky jsou dlouhodobě považovány za nejvýhodnější úvěry, které vůbec na našem trhu existují. Pokud s tím souhlasíte, měli byste vědět mimo jiné také to, že si je lze ještě výrazným způsobem zvýhodnit. Zde pomůže refinancování. Díky tomu může být vaše i ta nejvýhodnější hypotéka nejenom v době, kdy si jí berete, ale i kdykoliv později. Stačí totiž váš úvěr převést k jiné bance. A jelikož podmínky jsou stále jednodušší, podíváme se společně na několik výhod. Tou první je určitě to, že refinancovat nemusíte jenom jednou. Pokud splácíte i po několik desítek let, hravě zvládnete tento krok absolvovat i několikrát.

Není to jenom o snížení úrokové sazby

V minulosti bylo refinancování spojeno primárně s tím, že došlo ke snížení úrokové sazby, která byla s vaší hypotékou spojena. I s tím dnes výpočet hypotéky a možný převod jinam souvisí. Dodat ale musíme, že to není jenom o možnosti toho, že si svou půjčku převedete k jinému poskytovateli za účelem zvýhodnění. Dnes vám může kalkulačka hypotéky nabídnout i výpočet nových splátek. Nejenom, že si snížíte úrok, ale máte možnost naplánovat si i nový splátkový kalendář. Buď s ohledem na to, aby nezatěžoval váš rodinný rozpočet, nebo s ohledem na to, abyste měli splaceno mnohem rychleji a jednodušeji.

Kdy refinancovat? Roli hraje jenom fixace

Pokud vás zajímají ty správné termíny spojené s refinancováním, tak i zde musíme říci, že budete pozitivně překvapeni. A to z toho důvodu, že srovnání hypoték lze provést ve chvíli, kdy vám končí současné refinancování. Žádné jiné podmínky s pojené s termínem v podstatě nejsou. Někdy lze dokonce hypotéku převést jinam ještě ve chvíli, kdy máte úrok zafixovaný. Sice se to neobjede bez poplatků, ale na druhou stranu musíme říci, že i jejich zaplacení může stále vycházet ještě o něco výhodněji. I tím si buďte jisti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz
Zlaté mince

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí.

Nejnovější komentáře