Nenaleťte na reklamní triky. Sjednejte si pojistku, jakou potřebujete

Nenaleťte na reklamní triky. Sjednejte si pojistku, jakou potřebujete

Kategorie : Hypotéky , Inzerce

Kolik je na současném trhu pojišťoven, které mohou pojistit náš vůz nebo motocykl? Je jich na několik desítek a tak můžeme povinné ručení auta sjednat u kterékoliv z nich. Při výběru bychom však měli hledět na několik důležitých faktů. Jedním z takových je třeba ceník povinného ručení, který nám pomůže určit, jak moc je ochrana výhodná. Dostupný ho má i známá Česká pojišťovna. Není proto dobré dát hned na reklamní triky a objektivně posoudit, zda nejlevnější povinné ručení skutečně sjednáváme. A kde takovou možnost najdeme? Zkuste web Proovnej24.cz, který je ideálním výchozím bodem skutečně pro každého.

Myslete i na to, jak budeme chráněni

Různé reklamy nás lákají na pojistky, které však v konečném důsledku nejsou tak výhodné, jak si myslíme. Proč? Jelikož mají pouze svůj zákonný rozsah. Tedy umí hradit jenom škodu, která je způsobena. Přitom když provedeme srovnání povinného ručení, můžeme hravě zjistit, že možností ochrany je více než dost. Lze pojistit i čelní sklo, riziko srážky se zvířetem, nebo naše pasažéry či zavazadla. Vše doplňuje také možnost toho, že si můžeme sjednat i asistenční služby. Ty následně nabídnou bezplatnou pomoc na našich cestách. I to je důvod, proč by mělo být porovnání povinného ručení použito, pokud chceme mít skutečně kvalitní pojištění.

Zaplatí pojišťovna všechny škody?

Reklamní triky některých pojišťoven jsou spojeny také s tím, že nám sice nabídnou pojistku, ale ne tak výhodnou. I proto je dobré sjednat si povinné ručení online, s ohledem na to, co chceme a potřebujeme. Máme na mysli hlavně situace, kdy se lze dostat k pojistkám s nízkými limity pojistného krytí. Poté může dojít k tomu, že u velkých škod budeme část z nich hradit ze svého. A to jistě není příjemné. A tak na výše zmíněném webu je i kalkulačka povinného ručení, kde si lze navolit a jednoduše spočítat právě to, jak velké ony limity pojistného krytí vlastně budou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz

Nejnovější komentáře