Proč je lepší se spolehnout na pomoc formou nebankovní půjčky?

Proč je lepší se spolehnout na pomoc formou nebankovní půjčky?

Kategorie : Inzerce , Půjčky

V České republice funguje nebankovní půjčování od roku 2005. Za více než 15 let prošel nebankovní sektor velkými změnami, ty největší se udály v prvním čtvrtletí tohoto roku. Z nebankovních úvěrů se stali pomocníci, na které se lidé spoléhají stále častěji. Proč je mnohdy lepší požádat o úvěr u nebankovní společnosti než v bance?

Banka je přísnější a není moc flexibilní

Banky se sice snaží přilákat co nejvíce klientů, v reklamách tvrdí, že právě jejich nabídka je ta nejlepší z nejlepších, jenže realita je všude stejná nebo opravdu hodně podobná. Banka láká na nízkou úrokovou sazbu, jenže už nemluví o poplatcích a spoléhá na to, že si lidé neumí spočítat, kolik navíc zaplatí. Navíc nabídka není tak flexibilní jako u rychlé půjčky. A když si chcete půjčit menší obnos, máte na výběr mezi kontokorentem a kreditní kartou. Kontokorent je většinou vázán na vyšší plat, na kartě je zase přehnaně vysoká úroková sazba, která dosahuje až 20 %. Navíc když nesplatíte peníze včas, budou vám za každý den prodlení naskakovat vysoké poplatky, takže se z několika půjčených tisíc rázem vyklube velký dluh.

Nebankovní půjčky jsou přívětivější

Nebankovní společnosti přistupují ke klientům úplně jinak. Jejich online půjčka je nastavena tak, aby si mohla půjčit většina lidí. Má mírnější podmínky, takže si u některých společností půjčí i lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků. Navíc se žádost o ně podává přes internet, takže jsou dostupné 24 hodin denně. Je velikou výhodou, že společnost vyřizuje žádosti do několika minut a stejně rychle posílá peníze na účet klienta. Ten je má k dispozici třeba i do několika minut.

Jak si půjčit nejlépe?

Půjčka do výplaty pro vás nesmí být zátěž. Vždy si spočítejte příjmy a výdaje, abyste měli jistotu, že peníze vrátíte včas. K výpočtu můžete použít i tyto kalkulačky. Lákavou nabídku má aktuálně Via SMS s.r.o. Nabízí úvěr až na 8000 Kč na 30 dní zcela bez poplatku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz

Nejnovější komentáře