Prodej značkových hodinek poslouží namísto nutnosti si vzít půjčku

Prodej značkových hodinek poslouží namísto nutnosti si vzít půjčku

Kategorie : Ostatní , Inzerce

Značkové hodinky mají mnohdy velkou cenu a v průběhu let ji příliš v porovnání s jiným zbožím neztrácejí. Jsou proto ideální investicí. V případě potřeby vám jejich prodej umožní opravdu rychlý přístup k penězům, abyste se nemuseli zadlužovat nebo prodávat majetek potřebný k životu, jako je automobil nebo dům. Víme, jak je můžete výhodně a rychle prodat.

Proč je výhodný prodej hodinek?

Ať už jsou kvalitní a značkové hodinky nové nebo staré, mají svou cenu, kterou jste do nich při pořízení investovali a která se vám v případě, že potřebujete rychle větší obnos peněz, může zase vrátit. Výkup hodinek umožňuje jejich velice rychlé zpeněžení bez zbytečných časových prodlev. Po jednoduchém ocenění získáte peníze ihned a v hotovosti. Nemusíte tak prodávat žádné jiné věci ani se zadlužovat půjčkou. Pokud se nechcete svých hodinek nadobro zříct a přesto potřebujete finanční prostředky, nabízí se také možnost zastavení – v takovém případě po splacení budou hodiny opět patřit vám. Na rozdíl od běžné půjčky ručíte při zástavě samotnou cenou hodinek a tak vám v případě nemožnosti splácet nehrozí žádné navyšování dluhu.

Výkup nebo bazar?

Při výkupu dostanete peníze prakticky okamžitě a cena se dohodne ke spokojenosti obou stran. Samozřejmě se dovíjí od daného typu hodinek. Pokud jste majiteli luxusních hodinek Breitling, Omega, IWC, Rolex a dalších značek, které mají svou cenu, rozhodně můžete počítat s dobrou nabídkou. Určení hodnoty odborníkem je samo o sobě při výkupu také velkou výhodou. Samostatná inzerce obvykle v sobě skrývá komplikaci, že hodinky přeceníte a dlouhou dobu neprodáte nebo naopak podceníte a proděláte na nich. Proto kvalitní zastavárny nabízí také službu bazar hodinek. Odborníci se zkušenostmi v oboru vám zde dokáží dobře poradit s odhadem stavu i ceny a zároveň vám díky svým kontaktům mohou pomoci se sehnáním budoucího kupce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz

Nejnovější komentáře