Jaké druhy nebankovních půjček jsou hitem na finančním trhu?

Jaké druhy nebankovních půjček jsou hitem na finančním trhu?

Kategorie : Půjčky , Inzerce

Nedávné průzkumy ukázaly, že stále roste zájem o nebankovní půjčky. Nemůžeme se tomu divit, jsou opravdu velmi atraktivní. Ovšem pokud bychom srovnali současnost a ne tak dávnou minulost, řekli bychom, že lidé se jich konečně přestali bát. Takto atraktivní totiž byly i v minulosti, ovšem lidé k nim přistupovali skepticky. Důvodem bylo pravděpodobně to, že se ve finančním světě objevily nově. Nyní se však ví, že nebankovní půjčky jsou mnohdy opravdu výhodnější než klasické bankovní půjčky.

Navíc není to tak dávno, co Česká národní banka provedla jakousi čistku v seznamu poskytovatelů nebankovních úvěrů. Vyhodila ze seznamu ty, kteří se jevili jako podvodní. Nyní se tak lidé nemají čeho bát.

Možná díky nedávné čistce v seznamu poskytovatelů půjček stoupl zájem o nebankovní půjčky. O jaké konkrétně? Prozraďme si několik druhů nebankovních půjček, o které je opravdu zájem.

Půjčky bez registru

Stále atraktivnější jsou pro lidi půjčky bez registru, což jsou půjčky, jejichž poskytovatelé nenahlíží do registru dlužníků. Ať už je tedy vaše dlužnická minulost jakákoli, nebude to nikoho zajímat. S tímto úvěrem se však zvyšuje úrok.

Rychlé půjčky online

K nejatraktivnějším nebankovním půjčkám patří rozhodně rychlé půjčky online, které jsou v současné době opravdu na vrcholu v žebříčku nejoblíbenějších nebankovních půjček. Lidé je mají rádi proto, že je možné je vyřídit z pohodlí domova. Není tedy třeba nikam chodit, nikam nic posílat, nikam volat. Jen se online vyplní formulář, který se odešle a který je následně rychle schválen. Takovou rychlost slibuje třeba půjčka Rerum.

Půjčky bez doložení příjmů

Další nadmíru atraktivní půjčky na trhu jsou půjčky bez doložení příjmů. Pokud nechcete společnosti sdělovat své příjmy, protože třeba nejsou pravidelné nebo nejsou dostatečně smluvně podmíněné, vyplatí se požádat o půjčku bez doložení příjmů. Opět je zde riziko vyšších příjmů.

zdroj obrázku: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz

Nejnovější komentáře