Pojištění majetku je velká zodpovědnost

Pojištění majetku je velká zodpovědnost

Kategorie : Pojištění , Inzerce

Pokud jste nashromáždili hodně majetku, buďte k němu zodpovědní! Tak prosté to je. Usnadnit život vám může kvalitně uzavřené pojištění. Pokud jsou podmínky špatně nastavené, může být problém získat peníze zpět. Samozřejmě dojde-li k pojistné události.

Co víme o pojištění?

Dopodrobna pojištění většina z nás úplně nezná. Většinu za nás řeší pojišťovací agent. Ty základní rozdíly mezi pojištěním majetku a nemovitosti ale rozhodně není na škodu mít v malíku. Mohou vám v budoucnu velmi pomoct.

Pojištění nemovitosti se vztahuje přímo na dům nebo byt jako takový. Domácnosti pak chrání nábytek, elektroniku, oblečení a další výbavu. Velmi se tak hodí například kombinace těchto pojištění. Těchto věcí si často ceníme úplně stejně jako celé nemovitosti. Jednoduše proto, že formují to, kým jsme. Ušetří samozřejmě mnoho peněz. Předem si také zjistěte cenu majetku. Lehce se může stát, že dojde k nahodnocením nebo naopak podhodnocení. To je pak velká finanční ztráta. Pojišťovny si tyto situace hlídají. Sankce nebo dokonce nevyplacení pojistné událostí není výjimkou.

Druhy pojistných událostí

Jsme-li u pojistných událostí, samotné pojištění proti nejrůznějším příhodám. Základní je rozhodně krádež. Ta je jednou z vůbec nejčastějších. Velmi ohroženy jsou v letních období nedostatečně zabezpečené chatky, chalupy ale i rodinné domy. Vrátit se pak to prázdného domova je velmi smutné. Pojištění domácnosti vás před tímto ochrání nejlépe. Peníze dostanete zpět za vaši elektroniku, nábytek, obrazy i oblečení.

Další situací může být přírodní katastrofa neboli řádění živlů. To je například i pád stromu nebo silná bouřka. Následkem blesku může být velmi jednoduše požár. Jinak jsou u nás těžké přírodní události velmi vzácné. A buďme za to rádi.

Více zajímavých informací o nejrůznějších pojištění najdete na https://ergo.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz

Nejnovější komentáře