Operativní leasing od HERTZ Lease a jeho přednosti

Operativní leasing od HERTZ Lease a jeho přednosti

Dlouhodobý pronájem vozidel v podobě operativního leasingu je určitě oblíbený u mnohých firem a živnostníků. Ekonomicky zajímavá varianta, jak pravidelně obnovovat vozový park a využívat mnoha přidružených služeb, jež vám šetří drahocenný čas a starosti.

Vsadíte-li na tohoto dlouhodobě prověřeného specialistu, dostane se vám mnohých garancí a bezplatného poradenství. Je to operativní leasing kalkulace, s pomocí níž si nadefinujete své požadavky a získáte fixní měsíční náklady.

Dlouhodobý pronájem se jednoduše vyplatí

Každý zákazník má své potřeby. Někdo využije základní variantu operativního leasingu, jiný se dožaduje Full-service služeb, které možná osloví také vás. V jejich případě se nemusíte starat o spoustu věcí, jako jsou servisní úkony na automobilech, zákonné havarijní pojištění, dálniční známky, silniční daně a mnohé další.

Nadstandardní zázemí pokrývající i nepřetržitou asistenční službu a provoz elektronické knihy jízd.

Operativní leasing a jeho výhody

Operativní leasing kalkulačka je vstupní branou do světa zajímavého financování dlouhodobého pronájmu vozidel. Efektivní řešení, o nějž se ve své podstatě nemusíte téměř vůbec starat.

  • Získáte pravidelné reporty o stavu a provozu aut
  • Nemusíte platit žádnou akontaci jako u klasického leasingu
  • Dostane se vám kompletní správy od začátku až po prodej vozidel
  • Minimální pokles zůstatkové hodnoty automobilů

operativni leasing

Volte HERTZ Lease a buďte spokojení

Zaměřte se na produktové portfolio uvedené společnosti a dopřejte si nejrůznějších akčních nabídek spojených s nízkými a hlavně garantovanými měsíčními splátkami. Nechte si poradit při výběru služby šité na míru a zvolte operativní leasing místo klasického nákupu.

HERTZ Lease se stane vaší pravou rukou při pořizování, správě a následné obměně vozového parku. Vyzkoušejte vše zmíněné na vlastní kůži.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidat komentář:

Nepřehlédněte:

Navštivte web Finanční-možnosti.eu, kde naleznete další informace z oblasti financí.

OVB portál - přehledný online systém pro spolupracovníky OVB Allfinanz

Nejnovější komentáře